Акумуляторний модуль Deye 40A-102.4v GB-LM4.0/AX-LFP-40 HV LiFePO4
В наявності
0
Модель: DEYEGB
Знайшли дешевше?
логотип компанії Делівері
У відділення Делівері
1-4 дні, від 50грн
логотип компанії Міст Експрес
У відділення Міст Експрес
логотип компанії Укрпошта
У відділення Укрпошти
логотип компанії Нова Пошта
У відділення Нової Пошти
логотип компанії Нова Пошта
Адресна доставка Нова Пошта
Готівкою
Оплата готівкою в магазині
Онлайн оплата карткою
Оплата карткою через Liqpay
Накладений платіж
Оплата при отриманні
По реквізитам
Оплата на рахунок компанії
Обмін та повернення протягом 14 днів згідно чинного законодавства України.
  • високопродуктивна система зберігання на основі літій-залізо-фосфату (LiFePo4) Axioma Energy
  • надзвичайно стійкий до циклів і довговічний навіть за регулярного глибокого розряду
  • компактна модульна конструкція із вбудованою BMS!
Високотехнологічна акумуляторна система добре інтегрується з багатьма моделями високовольтних інверторів з напругою від 204.8В. Ми рекомендуємо купувати високовольтні трьохфазні інвертори від бренду Deye та Axioma. Запас потужності акумуляторного модуля становить 4096Вт·год, напруга 102.4В, сила струму 40A. Зарядний струм акумуляторного модуля 20А. Це дозволить забезпечити якісне та довготермінове резерве електроживлення ваших побутових приладів.