Контролер BMS Deye Bos-G 120-750 Vdc 100A (HVB750V/100A-EU)
В наявності
0
Модель: BMSBOS
Знайшли дешевше?
логотип компанії Делівері
У відділення Делівері
1-4 дні, від 50грн
логотип компанії Міст Експрес
У відділення Міст Експрес
логотип компанії Укрпошта
У відділення Укрпошти
логотип компанії Нова Пошта
У відділення Нової Пошти
логотип компанії Нова Пошта
Адресна доставка Нова Пошта
Готівкою
Оплата готівкою в магазині
Онлайн оплата карткою
Оплата карткою через Liqpay
Накладений платіж
Оплата при отриманні
По реквізитам
Оплата на рахунок компанії
Обмін та повернення протягом 14 днів згідно чинного законодавства України.
Контролер BMS DEYE BOS-G 120-750В 100A - це розумна система управління акумуляторними блоками DEYE BOS-G LiFePO4 HV 51.2v 100AH, необхідна для підключення високовольтних літій-залізофосфатних акумкляторів до сонячного високовольтного інвертора.
Цей модуль керування має два типи живлення : внутрішнє живлення та зовнішнє живлення. При роботі даного BMS контролера робоча напруга в системі повинна стновити 120~750В. Отже в комплект акумулаторів можна послідовно підключити від 4 до 12 акумуляторних блоків DEYE BOS-G LiFePO4 HV 51.2v 100AH, на 51,2В, кожен. Максимальний зарядний струм контролера становить 100А (максимум 125А). Вага пристрою 15.5 кілограми. Клас захисту ІР20. Гарантія 10 років.